Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Domaine de la Taille aux Loups by Jacky Blot 0,75 Petillant

14.190 Ft (11.173 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Egységár: 18.920,00 Ft/li
Raktáron: Utolsó 4 db raktáron
Márka: Domaine de la Taille aux Loups by Jacky Blot
Szállítási díj: 1.190 Ft
Szerezhető hűségpontok: 142
Várható szállítás: 2023. június 06.
A kép illusztráció, a valóságtól eltérhet. A bolti árak eltérhetenek az internetes áraktól.

Szállítás és fizetés

Törzsvásárlói pontrendszer

Leírás

Jacky Blot a Chenin Blanc mestereként is ismert. A Triple Zéro-nak már a palackja is roppant különleges, rendkívül egyedi címke és sötét palack rejti a kizárólag Chenin Blanc-ból készült pezsgőt. A szőlőt 50-80 éves, alacsony hozamon tartott tőkékről szüretelik kizárólag kézzel és még a pincébe szállítás előtt szigorúan átválogatják, ezzel is biztosítva, hogy csak tökéletesen egészséges és ép fürtök kerüljenek feldolgozásra.


Pincébe érkezését követően a szőlőt rendkívül kíméletesen préselésnek vetik alá. A hűvös pince mélyén a fermentáció nagyon lassan zajlik, kizárólag természetes élesztők felhasználásával, majd 5-10 éves tölgyfahordókban, 24 hónapig finomseprőn érlelve nyeri el végső komplexitását.


Zéro cukor:
a szőlő természetes gyümölcscukor tartalma feleslegessé teszi cukor hozzáadását a musthoz.
Zéro cukor: a nagyon lassú fermentációnak köszönhetően az erjedést követően hozzávetőlegesen 10-12 gr/l cukortartalommal palackozzák a bort, így további cukor hozzáadása szükségtelenné válik.
Zéro cukor: degorzsálást követően a pezsgőt expedíciós likőr helyett önmagával töltik vissza.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!