Drink responsibly... but drink!
Karrier

Raktáros

Raktáros

Gyere, fedezd fel velünk a legexkluzívabb szeszes italokat, párlatokat a világ minden tájáról. Nálunk az ország egyik, bár szerintünk határozottan a legnagyobb prémium italkínálatával dolgozhatsz. Fiatalos, innovatív, szakmai csapatunk tárt karokkal vár. Ha szeretnéd megismerni a minőségi alkohol termékek világát, érdeklődsz a kulináris élmények ezen ága iránt, akkor Nálunk a helyed!

Miért jó nálunk dolgozni?

Versenyképes fizetéssel és juttatásokkal, kedvezményes termékvásárlási lehetőséggel, bejelentett munkaviszonyban foglalkoztatunk. Beosztás szerint fogsz dolgozni. Munkádhoz munkaruhát biztosítunk.

Mi jellemez minket?

Felelősségteljes munka:

Nálunk mindenki vállalja a felelősséget a munkájáért, akár jól sikerül, akár rosszul. Ha valamit jól csináltál együtt örülünk, ha rosszul, megnézzük mi okozta a hibát, javítjuk, majd a folyamatainkba építve tanulunk belőle, hogy többé ne forduljon elő.

Új munkatársunk feladatai lesznek:

  • A beérkező áru rakodása, továbbítása a kijelölt helyre, anyag mozgatása, árufeltöltés, kimenő áruk összekészítése, rakodása
  • A raktár rendben és tisztán tartása
  • Leltározásban való közreműködés
  • Az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel

Elvárásaink:

  • Raktározási munkafolyamatokban való 2-3 éves tapasztalat
  • Megbízhatóság, igényesség és precizitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Termékismeret ital-, élelmiszer- és vegyi áru termékcsoportok körében
  • Motiváltság és terhelhetőség
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, teljes munkaidőben, határozatlan időre történő foglalkoztatás
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, motivált csapat, családias hangulat

Egyéb információ:

  • munkavégzés helye: Budapest VI.

Ha a fentiekben meghatározott feladatok és feltételek felkeltették az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezésedet a papp.alexandra@mralkohol.hu e-mail címre várjuk!

Legyél a csapatunk tagja!